Cildiniz İçin C Vitamini Serum

Cildiniz İçin C Vitamini Serum

Cildiniz İçin C Vitamini Serum

 C vitamini birçok hücresel ve temel cilt fonksiyonu için önemlidir. C vitaminini uygulaması cildin pigmentasyon, kuruluk, sarkma, foto-yaşlanma ve düzensiz cilt tonu gibi birçok sorundan korunmasına yardımcı olur. Serum formundaki C vitamini, vücudunuzun depolarına güvenmeden cildinizi korur, onarır ve iyileştirir. Bununla birlikte, her serum, formülasyonu, konsantrasyonu, bileşenleri ve hatta üründen elde edeceğiniz faydaları etkileyebilecek şişe ve dağıtıcı nedeniyle farklıdır. Endişelenme! En iyi C vitamini serumunu çözmek o kadar da zor değil. Başlayalım!

 C Vitamini Serumu Nedir?

C vitamini, serbest radikalleri nötralize eden, cildin doğal yenilenme sürecine yardımcı olan, hasarlı cildi onaran, hiperpigmentasyonu azaltan, cildi aydınlatan ve yaşlanmanın etkilerini en aza indiren güçlü bir antioksidandır. Başka bir deyişle, C vitamini pürüzsüz, parlak ve eşit bir cildin anahtarıdır.

C Vitamini Serumu Uygulamak İçin En İyi Uygulamalar Nelerdir?

En iyi C vitamini serumunuzu uygulamak için en uygun zaman, temizledikten sonra ve nemlendirici uygulamadan öncedir. Günün talepleriyle yüzleşmeden önce yüzünüz için antioksidan savunma sağladığını düşünün. Nemlendirici kremi uygulamadan önce birkaç dakika bekleyin.

Unutmayın, çoğu serumun görünür sonuçlar vermesi haftalar alır, bu nedenle cildinizdeki C vitamini serumunun faydalarını beklerken sabırlı olmanız gerekir.

DELICATE FIGHTER %15 ESTER VITAMIN C SERUM NEDİR ?

Cilt sorunlarıyla savaşmak, hassas olmayı bilmeyi de gerektirir.

DELICATE FIGHTER SERUM, yeni nesil C vitaminiyle güçlendirilmiş formülü ve Vitamin B3 ile ciltteki ince çizgilerin görünümünü azaltır, cilt rengini eşitler. 

Yüksek su tutma özellikli Hyaluronik Asit sayesinde, lekelerle mücadele ederken cildin nem seviyesini de korur. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir