Teslimat ve İade Koşulları

Teslimat Şekilleri ve Ücretleri:

Siparişler, iş günlerinde kargoya verilmektedir (Pazartesi’den Cuma gününe, resmi tatiller hariç). Siparişleriniz size “3-5 iş günü” içerisinde ulaştırılacaktır. Bu süre içerisinde göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Kargo ücreti … Türk Lirası’dır.

Merkezi olmayan bölgelere yapılan teslimatlarda teslimat süresi “5-7 iş günü” arası değişiklik gösterebilir.

Türkiye dışına gerçekleştirilecek siparişler kabul edilmemektedir.

Sipariş Durumu

Siparişleriniz Pazartesi-Cuma günleri arasında, siparişlerin verilme sırasına göre işleme alınmaktadır.

Siparişinizin teslimat durumuyla ilgili bilgi almak istiyorsanız, lütfen size e-posta ile gönderilen kargo takip numarasını kullanınız. Siparişinizle ilgili her türlü sorunuz için info@bloumsie.com adresimize e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Siparişlerinizde Değişiklik

Vermiş olduğunuz siparişinizde değişiklik yapmak istiyorsanız lütfen info@bloumsie.com  adresine e-posta göndererek Bloumsie Müşteri Temsilcimize ulaşınız. Size daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için lütfen sipariş numaranızı yanınızda bulundurunuz. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılamak için her zaman en iyi hizmeti vermeye özen göstermekteyiz.

Siparişiniz Hakkında Bilgi Alın

Siparişinizdeki ürünler eksik teslim edildiyse, teslim edilen siparişinizde hasarlı ürün varsa veya benzeri bir durum ile karşı karşıyaysanız, lütfen info@bloumsie.com adresine e-posta göndererek Bloumsie Müşteri Temsilcimize ulaşınız. Size daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için lütfen sipariş numaranızı yanınızda bulundurunuz. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılamak için her zaman en iyi hizmeti vermeye özen göstermekteyiz.

İade ve Değişim

Ambalajı açılmamış olması şartıyla hiçbir gerekçe göstermeksizin satın aldığınız ürün / ürünleri teslim aldığınız tarihten 14 (on dört) gün içinde iade edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri iade etmek istemeniz halinde irsaliyenizin arka kısmında bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ilgili ürünü faturanın bir kopyası ile birlikte aşağıdaki iade adresine göndermenizi rica ediyoruz.

• Orjinal kutusu / ambalajı bozulmamış, tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ürünleri iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünün faturasını da mutlaka ürün ile birlikte bize göndermiş olmanız gerekmektedir.

• Kampanyalı, hediyeli ürünler de orijinal kutusu ile birlikte iade edilmelidir.

• Her türlü kozmetik ürünler ancak ambalajları açılmamış olması şartıyla iade edilebilir.

• İade edilen ürünler için yapılacak geri ödeme ürün bedeli kadar olup, siparişinizi oluştururken ödediğiniz kargo tutarı tarafınıza geri ödenmemektedir.

• İndirimli ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

Tüketiciler iadelerini Aras kargo firması ile gönderebilirler.

İade Adresimiz: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Atatürk Bulvarı No:219/12 Çankaya Ankara

Yardım İçin Ulaşın!

Bloumsie ürünlerinin iadesi ile ilgili daha detaylı bilgiye ihtiyacınız olması durumunda, lütfen info@bloumsie.com adresine e-posta göndererek Bloumsie Müşteri Temsilcimize ulaşınız. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.