Bloumsie

Hakkımızda

Doğanın büyüleyici ritmi, cildimize ve ruhumuza iyi gelen bir alanda var olmak için ilham kaynağımız oldu. Bu kusursuz güzelliğin ayrılmaz bir parçası olduğumuz fikri, bizlerde karşı konulmaz bir heyecan yarattı. Doğanın bilgeliğini, uzak diyarlardan gelen kadim güzellik sırlarıyla buluşturan Bloumsie’nin hikayesi işte böyle başladı...

Temiz, güvenilir ve etkili ürünler geliştirme düşüncesiyle , sizleri yeni bir cilt bakım serüvenine ortak olmaya davet ediyoruz. %91 ve üstü oranda doğal ve vegan içerikli ürünlerimizle, doğanın saflığını teninize yansıtıyoruz. Yüksek performans odaklı geliştirilen özel formüllerimiz sayesinde ciltte mucizevi bir etki yaratıyoruz. Bloumsie’nin etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış ve dermatolojik olarak test edilmiş ürünleri, farklı cilt problemleriyle savaşarak hızlı sonuçlar verir. Formülündeki bitki bazlı içeriklerden ambalajına kadar sürdürülebilirlik ilkesinden vazgeçmeyerek cildiniz için en iyiyi sunarken, doğaya, çevreye ve hayvanlara karşı duyduğu sorumluluğumuzu da en doğru şekilde yerine getiriyoruz.

“Önce kendi cildimiz için üretelim” diyerek şifalı bitkileri, vitaminleri ve dermatolojik kremleri birleştirerek cildimizde denedik.

Tüm ürünleri sadece 500 adet üreterek kozmetiğin “Haute Couture” versiyonu olmayı amaçladık. Hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan önce kendimiz ve en değer verdiklerimizin güvenle kullanması için bu markayı yarattık. Bizim hayallerimiz, ambalaj tasarımlarımızdaki ince detaylarda, her içerik için yapılan titiz çalışmalarda, doğaya saygılı paketlerimizde, hayvanlar üzerinde test edilmeyen vegan içerikli ürünlerimizde… Hayal kurduk ve inandık. “Etik, Etkili ve Eşsiz” ürünler yarattık.

İlk günden itibaren verdiğimiz söz şu oldu: Biz ürünlerimizden sonuna kadar emin olmadan kimseye sunmayacağız. Bloumsie markamızla, en değer verdiklerimiz için ürettiklerimizi, şimdi onlara ihtiyacı olan her cilt için sunuyoruz. Bloumsie olarak amacımız; doğaya karşı beslediğimiz sonsuz sevginin ışığında temiz içerikli ürünler hazırlayarak güzelliğinize güzellik katmak... Çünkü biliyoruz ki, güzellik hepimizin doğasında var...